Blindr
sk cz si en

KiDiak

Mož, 35
Žilinský kraj - Slovensko
Značilnost
Višina: 183
Teža: 78
Lasje: Hnedé, dlhé
Oči: Hnedé
Ljubezen in odnosi
Stanje: Samski/a
Hobiji
Najljubši film: AVATAR, Pulp Fiction.
Najljubša skladba: Reggae, Hip-hop, rock,newjazz a veľa ďalších žánrov
Najljubša knjiga: Učení dona Juana - Carlos Castaneda
Najljubša barva: Biela,Hnedá, zelen, oranžová,
Najljubše hrana: Segedín,
Najljubši šport: Plávanie, šípky
Hišne živali: Potkan, pavúk -bohužiaľ už odyšli
Idol: Carlosa Castaneda
Izobrazba/Služba
Izobrazba: Drugo
Poklic: Zaposlen
Hobiji
Ženské bez overeného profilu ani neodpisujte alebo ak mi to nedokážete ináč!!!

Som taký aký som, iný už nebudem. :-D
Ryby-pivo, .... a kľud,
Šipky- pivo, .... A kľud.
Biliard- pivo, víno, Vodka, ... .
Športovanie- po ňom na pivo, vinkom, .... a kľud.
Divadlo- vínko, pivo, .... A kľud.
PC- hry- pivo, vínko, tvrdé, .... A kľud.
Vaľaňie-pivo, víno, film, .... a kľud.
Joooooooj, budem mať veľa hobby zase.
Moj byť moje hobby -pivo, vino, pálenie, .... a klud
Turistika- za pivom, za vínom, ...., za dievčatami (aj bez dievčat by to mohlo byť, ja budem iba rad. Že nebudem musieť ťahať drevo do lesa. :-D ) a kľud. Ne srandu si robím. Ale sama uznaj, čo by si tam ty robila pre boha. Niekde po skalách liezla a v stane spala? Veď to je úplne nezaujímavé a moc vyčerpávajúce. Nemam pravdu ?

Máš spoločné záujmy tak napíš. Môžeme ich prežiť spolu.
Nepozdávaju sa ti trošku moje záľuby a hobby , sú trošku odlišné ako tie tvoje?
Tak si to proste nevšímaj! Je to uchylne, divné a nepríjemné! Tiež by som nezobral obal z koša čo si práve dojedla alebo ješ. A nečítal ti aké sračky to obsahuje
E 452, E 2456, .... . Neupozornoval ťa stále na to, keď ti to proste chutí! Počítam s tym že vieš čo ješ.
A upozornenie neznie tak blbo. A už vôbec nie tak často. !!? Alebo máš pocit že moja dlhodobá pamäť začína chrabnuť? Tak to sa ti len zdá, to je ešte komunisticka výroba. Trošku pomalšie a neohrabane ale kvalita. Keby som to porovnal tak počítač bol veľký ako miestnosť ( dokonca by sa to dalo prirovnať k bytu). Ano počítač o velkosti 3+1 byt. A teraz to držíš v ruke! Smeješ sa priblblo! A neuvedomuješ si to, ze? Vtedy za komančov nemal počítač ani monitor, kameru, mikrofón, proste nič. A už vôbec nie internet, čo by sa dalo porovnať s dnešnou zhoc akou dopravnou službou alebo poštou, už vedieť iba rozpojiť atomi poslať cez kábel alebo vzduch s nejakým návodom a postupom ako to zložiť. A Prístroj čo to zloží, niečo ako tlačiareň a už je zase o problém menej.
A pres to to všetko čo neexistovalo, sa ľudia milovali.
Človek by ani nepovedal v dnešnej dobe ako dokázali ludia vôbec vtedy žiť.
A nie že nemôžem mať hobby, len nemám čas. ? iba som otrokom spoločensky a mám málo svojho voľného času. !?
Stále si si istá/ý, že sa chceš stretnúť a spoznať má bližšie, vážne? Nechceš si radšej ešte raz prečítať moje hobby? Možno to zmení tvoj názor! A neurobiš ďalšiu chybu vo svojom ........ živote.!.?
:-D :-D :-D

Aj takéto chvíľky mávam. ? Na otázku,( často ich mavaš?) odpoveď neviem, bo nepoznám tvoj pojem o čase. ??? :-D
Druge informacije
Hľadať slobodu, to je jediná hnacia sila, ktorú poznám. Slobodu odletieť tam do tej nekonečnosti. Slobodu rozplynúť sa, zodvihnúť sa, byť ako planúca svieca, ktorá žiari proti svetlu miliard hviezd a aj napriek tomu zostáva nedotknutá, pretože nikdy nepredstierala, že je niečím väčším než tým, čím naozaj je, totiž obyčajnou sviečku.

Človek poznania žije tým, že koná, a nie len premýšľa o konaní … Tak sa človek poznania potí a drie a ak sa na neho človek pozrie, je ako obyčajný človek s tým rozdielom, že bláznovstvo svojho života má pod kontrolou.“
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.