Blindr
sk cz si en

Marťa Rysová

Žena, 23
Středočeský kraj - Česko
Značilnost
Višina: 176cm
Teža: Prazno
Lasje: Blond
Oči: Modro-zelená
Ljubezen in odnosi
Stanje: V razmerju
Hobiji
Najljubši film: Ladíme
Najljubša skladba: Rock, Pop,
Najljubša knjiga: Náměsíční vrazi
Najljubša barva: Černá
Najljubše hrana: Všechno
Najljubši šport: Běh, požární sport
Hišne živali: Nemám
Idol:
Izobrazba/Služba
Izobrazba: Prazno
Poklic: Prazno
Hobiji
Prazno
Druge informacije
Ahoj, jsem Martina, doma mi většinou říkají Marťas a kamarádi Máťo (slyším na obojí). Především říkám dopředu, že si nehledám žádného životního partnera, se kterým budu plánovat svatbu a děti (zisi kriste?). A už vůbec si tu nehledám nikoho na sex, ani na sexchat, ani že jestli jako náhodou nepošlu nudesky jo? Budu ráda, když tohle pochopíte.. většinou první nepíšu, na to mě musíš zaujmout. Jo a jsem feministka, kdyby to někoho zajímalo :D si myslím, že je docela dobrá informace?.

Jo a mám ráda sarkasmus díky mojí skvělý kamarádce, taky mám ráda černej humor (jsem blondýna a občas to nepochopím, tak abyste se nedivili). A koneckonců, mám ráda zpívat si ve sprše se sprchou u huby, protože to je jako můj mikrofon a já se cítím jak zpěvačka na koncertu XDD
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.