Blindr
sk cz si en

BloodyBear

Mož, 25
Jihomoravský kraj - Česko
Značilnost
Višina: 185
Teža: 70
Lasje: Blond/světle hnědé
Oči: Modré
Ljubezen in odnosi
Stanje: V razmerju
Hobiji
Najljubši film: Chyť mě když to dokážeš
Najljubša skladba: Rap, Vikingská hudba,
Najljubša knjiga: Bardon, Tomáš, Seth, Brunton, Tolle
Najljubša barva: Černá
Najljubše hrana: Zrovna teď pečená dýně.
Najljubši šport: Život, MMA (ale nedělám ho)
Hišne živali: Vlk, ale mám křečka.
Idol: Jak v čem
Izobrazba/Služba
Izobrazba: Srednjošolske
Poklic: Zaposlen
Hobiji
Seberozvoj, motivace, bussines, psychologie, filozofie, vzdělávání se, magie, šamanismus, spiritualita (neplést s ezoterikou prosím), cestování - příroda, psychonautika, tvoření a hraní her, DnD, psaní textů, bushcraft, survival, netflix and chill, sex s přítelkyní, vyhýbání se lidem, bytí sám se sebou, dávat rady, humor bez hranic.
Druge informacije
Nekouřím, nepiju, neberu drogy, nejím maso. Jsem klidný, vyrovnaný, upřímný, zodpovědný, odvážný, chytrý, zábavný, moudrý, zdravě sebevědomí, pracovitý, podporující, umím být oporou, nacházet kompromisy, objektivní fakta a nejlepší možnosti. Nejsilnější vlastnosti: nadhled, klid a logické myšlení. Vždy si umím poradit. Negativní vlastnosti: Neumím prohrávat, navazovat kontakty, jsem introvertní a asociální (ale pokud něco musím řešit ve společnosti, tak to zvládám s přehledem), moc nemusím lidi (vlastně mě docela serou, přijdou mi totálně tupí) a většinou by mělo být po mém, protože já mám pravdu (objektivně). Ale jsem otevřený a rád debatuju o tom kdo je k té objektivní pravdě vlastně blíž a proč. A nemám problém přiznat svoji chybu. Někdy jsem až moc upřímný, říkám věci tak jak jsou, bez omáček. Pokud sem tě něčím zaujal, tak piš SZ. Říká se tomu synchronicita, třeba si nějakým způsobem můžeme vzájemně obohatit životy.
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.