Blindr
sk cz si en

BuDuSaMa

Žena, 39
Moravskoslezský kraj - Česko
Značilnost
Višina: 170
Teža: 85
Lasje: Blond
Oči: Hnede
Ljubezen in odnosi
Stanje: Samski/a
Hobiji
Najljubši film: Prazno
Najljubša skladba: Prazno
Najljubša knjiga: Prazno
Najljubša barva: Prazno
Najljubše hrana: Prazno
Najljubši šport: Prazno
Hišne živali: Prazno
Idol: Prazno
Izobrazba/Služba
Izobrazba: Prazno
Poklic: Prazno
Hobiji
Hraji spolu v chatě karty teplouš a sadista. Kdo vyhraje, může si s tim druhým dělat, co se mu zlibi.
Pořád vyhrává teplouš a sadista tedy musi poslušně dávat "laskyplnou" odměnu. A tu konečně vyhraje sadista. Vezme teplouše a dá mu ptáka do svěráku, svěrák zamkne a poté vezme pilku a přistoupí k teploušovi. Ten se šíleně zadívá a řekne: "Snad mi ho nechceš uřezat?"
Sadista se zasměje, položí pilku na svěrák a šibalsky pronese: "To bych si nikdy nedovolil. Až tuhle chatu podpálim, ty to uděláš sám." ;)
Druge informacije
Pro upřesnění ....muži mladší 35 let a menší jak 180 cm , nepsat, dík !! Nereagují !!
Upřesnění číslo 2 : Nepíšu si o šukačce, jebačce, mrdačce a podobně ...vůbec mě nezajímá, jak by jste mi to narvali do všech děr .....mám jiné priority pánové ;)
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.