Blindr
sk cz si en

EmpatkaOnline

Žena, 24
Trnavský kraj - Slovensko
Značilnost
Višina: 160
Teža: 45
Lasje: Tmavofialové, krátke
Oči: Vidím nimi až do duše.
Ljubezen in odnosi
Stanje: Samski/a
Hobiji
Najljubši film: Na vine sú hviezdy, vraždy,Predtým ako som ťa poznala
Najljubša skladba: Meditačná, španielske a anglické texty, Titanic,
Najljubša knjiga: Všetko o ezoterike
Najljubša barva: čierna, fialová, červená, zelená
Najljubše hrana: Sushi, krevety, kebab, zeleninovo-syrový šalát, pizza
Najljubši šport: cyklistika, plávanie
Hišne živali: králik,psík,korely
Idol: Keannu Reeves
Izobrazba/Služba
Izobrazba: Strokovno
Poklic: Zaposlen
Hobiji
Cyklistika, čítanie kníh, joga, meditácia, sebarozvoj, bylinkárstvo. Činnosti v záhrade a okolo domu, tvorenie, čas strávený v prírode.
Druge informacije
Som dobrá posluchačka a vnímam i nevyslovené vety. Šikovná som i v menších opravách v domácnosti ako je výmena zámku na dverách. Ako duša som zasnívaná romantička, aj ostrá ako žiletka, priateľov si vyberám dôkladne a ešte dôkladnejšie potencionálneho partnera, pretože odmietam byť tam kde si ma cenia aj o niečo menej, než si ja cením samú seba.
Som obyčajná žena s božskou iskrou v duši a prepojená v srdci s celým Vesmírom. Medzi moje záľuby patria hlavne prechádzky, výlety na bicykli, joga, meditácia, čítanie kníh, duševný rozvoj a zachytávanie krásy prírody na fotoaparát mobilu. Rada relaxujem v zahrade v objatí vôni ruží, občas tvorením. Milujem kľud v objatí lesa na prechádzkach zo psíkom. Rada som obklopená zvieratami. Obdivujem krásu obrazov, energiu hradov a zámkov. Prešla som si mnohými zraneniami, preto mám v pohľade skúsenosti a opatrhnosť. Ako škorpión som hlboká, málokto sa odváži do tej hĺbky ponoriť a takmer nik mi nerozumie, mám rovnako ako duchovnú, emocionálnu, tak aj hĺbku vášne, úprimnosti, intuície a lásky.

Recept na večnú mladosť:
Volné plynutie zo životom, vnímanie prítomného okamihu, užívanie prírodnej liečby, uvedomenie si, že choroba naznačuje emocionálnu a duševnú dysharmóniu a následné liečenie jej. Častá meditácia a joga, tešenie sa s malých úspechov a života vytvárajúceho celok. Menej tv novín a stresu spôsobujúceho vrásky a rôzne ochorenia, vyhnutie sa závislostiam na alkohole, liekoch a cigaretách. Príroda je liečba. V žiadnej DNA nikdy nebolo kódované stárnutie a smrť, telo ničí vlastná myseľ stresom, bunky sa obnovujú, depresia je nespokojnosť zo životom a ignorácia potrieb duše, inak neexistuje. Toto vám lekári zatajili, pretože je to biznis.
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.