Blindr
sk cz si en

Faust

Mož, 24
Moravskoslezský kraj - Česko
Značilnost
Višina: 170
Teža: 84
Lasje: Dlouhé
Oči: Hnědé
Ljubezen in odnosi
Stanje: Prazno
Hobiji
Najljubši film: Pán prstenů
Najljubša skladba: Metal
Najljubša knjiga: Faust
Najljubša barva: Černá
Najljubše hrana: Prazno
Najljubši šport: Prazno
Hišne živali: Prazno
Idol: Prazno
Izobrazba/Služba
Izobrazba: Visokošolske
Poklic: Študent
Hobiji
Šerm, šachy, chemie, vaření, bylinky, čaje a knížky
Druge informacije
Jsem introvert, který je docela extrovertní v malé skupince osob.. hledám fajn osoby, se kterými mě konverzace budou bavit, které se zajímají o více témat, než jen oblečení a povrchnosti. Někoho kdo při konverzacích zachází do hloubky a baví jej. Moje záliby jsou docela různé a všechny vypisovat zde je zbytečné, ale stačí se zeptat :)
Předem říkám (Protože při konverzaci dost často na tyhle věci nepoukážu), že nejsem člověk, kterému nejsou příjemné témata o tom, jak je jistá skupinka lidí hloupější, protože nemají vysokou školu a tudíž jsou něco jako podřadnější druh... Nope studuji vysokou ale přesto si nemyslím, že mě to staví nad někoho... každý je dobrý v něčem a jediný případ, kdy se proti tomu může člověk stavět s dávkou arogance je, pokud osoba svůj omyl přednáší s větší arogancí a nadřazeností vůči lidem s jiným názorem.
Ta spletna stran uporablja piškotki in druge sledilne tehnologije za razlikovanje med napravami, prilagajanje storitev, analitične in statistične namene ter prilagajanje vsebine in prikazovanja oglasov. Nekaj informacije lahko uporabimo tudi za socialne medije, oglaševalske in analitične partnerje. Če boš še naprej uporabljal/a spletno stran, predvidevamo, da ustreza tvojim trenutnim nastavitvam. Nastavitve lahko kadar koli spremeniš v svojem brskalniku, kar pa lahko znatno zmanjša funkcionalnost naše spletne strani.